המחיר המקורי היה: ₪88.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪77.00.

דופליקטים

לפרטים >>>

74.00

סוף העולם דרומה

לפרטים >>>

המחיר המקורי היה: ₪837.00.המחיר הנוכחי הוא: ₪753.00.

כל ספרי יונה ספיר (12 ספרים)

לפרטים >>>

558.00

כל סדרת מרגל להשכרה + ספר מתנה

לפרטים >>>

74.00

מגן אנושי

לפרטים >>>

73.00

דם קר

לפרטים >>>

64.00

משפט שדה

לפרטים >>>

64.00

לוחמי הצללים

לפרטים >>>

בשנת תשע"ד החלה סדרת "מרגל להשכרה" להתפרסם בקרב הציבור, כשהיא מציגה רף חדש של ספרות מתח באיכות כתיבה חדשנית וממכרת. מתח, שנינות, אקשן והרבה הרבה תחקיר וידע. הסדרה מגדירה מחדש את המושג "מתח" בדמות עיניים מרותקות, ידיים רועדות מאימה, לב מפרפר בחרדה וחוסר יכולת כרונית לעזוב את הספר.

אז מה יש בסדרה שמאות אלפי קוראים כבר התמכרו לה? בארץ ובעולם כולו?

בלב הסדרה, עומד הסוכן אייל גלבוע. שיכולותיו (האגדיות? עיינו בשו"ת המופיע באתר) מהפנטות אליו מאות אלפי עיניים סקרניות ודרוכות. לא רק של הקוראים, אלא גם של ראשי זרועות הביטחון בארץ ובחו"ל, שמבקשים את עזרתו כשהם נזקקים נואשות למישהו שיבצע עבורם משימות קצה מסוכנות. הוא תמיד נענה. בין מפני שהוא נסחט בחיי היקרים לו, בין מפני שהוא אוהב את עמו ואת ארצו. כשהוא נקרא אל הדגל, הוא הולך בדרך משלו עד הסוף. לאו דווקא בדרך בה מצפים ממנו שילך. הוא לא מוכן לוותר ולא מכיר את המושג "נסיגה". הוא מלהטט בין מוסר ואסור, חוק וצדק, ולא מרפה עד שהוא מבצע את המשימה. מחוץ לגיבור הראשי, יש מארג שלם של משפחה וידידים, שחלקם מסייעים לו וחלקם מתנגדים למעשיו. המשימות המסוכנות, המתח עוצר הנשימה, הטוויסטים המדהימים במהלך כל ספר, גורמים לקורא לא להצליח לעזוב את הספר, על אף שהוא בן שש מאות עמודים ואף יותר.  ויעידו על כך אלפי מיילים שנחתו בתיבת המייל [email protected]   המספרים על ציפייה דרוכה לספר הבא. מסתבר שלא יהיה קל להיפרד מאייל. בינתיים הוא נשאר אתנו.

אודות
הסדרה

שמעתם
מה אמרו?

סדרת "מרגל להשכרה" נוצרה מן הצורך להעניק לציבור ענק של קוראים שעות של חוויה מסעירה, מתח עוצר נשימה, תיאורים מדויקים ועונג ספרותי איכותי. אינטלקט, ידע וחשיבה פורצת גבולות. 

הסדרה מיועדת לבעלי מוחות אנליטיים, שאינם מוכנים להסתפק בפחות מהטוב שבטוב, אם כי גם הציבור הצעיר יותר ייהנה מן הריגוש והחוויה.  

בלי לרעות בשדות זרים, חלילה, תוכלו ליהנות מפסגות של מתח אמיתי, אקשן תוסס, עלילה מתוחכמת ועתירת עניין, בלי לוותר על בדל מקצועיות או מידע. 

שעות של מחקר, ראיונות עם אנשי מקצוע, תחקירים ועמל אינסופי מושקע בכל ספר, כדי שתוכלו לקבל את מקסימום ההנאה בלי לפגום בחינוך היהודי הטהור. 

סדרה זו ממוקדת מטרה, נחושה ועקבית. גיבור הסיפור ילמד אותנו נחישות, אומץ לב וגבורת נפש, דבקות במטרה וחמלה אנושית בים של טרור ופשע. זאת שאלת השאלות. לא פחות מאלף קוראים שאלו אותה, במגוון סגנונות ומטווח גילאים רחב. אין ספק שאייל מעורר עניין רב בכל שכבות הציבור, אבל התשובה תאכזב קצת: אין לנו מושג… זה תלוי בגורמים המשתנים כל הזמן, כך שתצטרכו פשוט לעקוב ולגלות…

לא. חד משמעית לא. 

אחרי קריאת ספרים רבים, שיחות עם אנשי מקצוע בתחום, נוכל להגיד לכם בצורה ברורה: אייל טוב בתחום שלו, אבל הוא בהחלט לא על-אנושי. המעשים שהוא מבצע נעשים על ידי בוגרי יחידות נבחרות, בארץ וגם בחו"ל. האימונים שהם עוברים מפרכים, ורוב המבקשים להתקבל נושרים במהלך ההכשרה. אלו שנשארים, יכולים לבצע את מה שמבצע אייל, וגם יותר מזה…

אז גם אם הוא קופץ ממסוק אל הים, נכנס עם אופנוע לתוך בניין, מזנק על רכבת שבאה מולו ומפוצץ מטעני חבלה בכל פעם שמשהו עומד בדרכו, הוא עדיין נכנס בגבולות המציאות. כי המעשים שהוא עושה נכללים בסל האימונים של לוחמי יחידות עילית. נכון שהוא אחד הטובים, אבל בהחלט לא נדיר. ניתן לרכוש את הספרים כאן באתר, דרך תנאי תשלום מאובטחים.

אם תבחרו באפשרות של משלוח, הוא יגיע אליכם עד 14 ימי עסקים (אל תדאגו, כנראה הרבה לפני), ואם תבחרו ללכת לנקודות האיסוף העצמי, תוכלו לעשות זאת כבר באותו יום.

כמובן ובלי כל סתירה, ניתן להשיג את הספרים כמו שהייתם רגילים קודם לכן, בחנויות הספרים המובחרות.כדי להעניק את הספר במתנה, אפשר להוסיף לו מארז ממותג, שיהפוך אותו למוצר יוקרתי ומושלם. אם החבר מכיר את הסדרה, אין ספק שלא יפסיק להודות לך, ואם אינו מכיר, מן הסתם ישמח להכיר.

ישנו מארז מותאם לכל כמות ספרים שהיא. החל מספר בודד, וכלה בכל הסדרה.

אז הקליקו כאן…כן!

דרך הלשונית צור קשר, ניתן לשלוח כל תגובה והערה על הספרים והסדרה.

אלפי מיילים כבר הגיעו לתיבת המייל שלנו, אתם מוזמנים להוסיף את זה שלכם, והפעם באתר. כל מייל נקרא בתשומת לב, ואנו משתדלים להשיב. 

אנו קשובים לציבור הקוראים ומשתדלים להעניק להם את החוויה שהם מעוניינים לקרוא. כך שהערותיכם / הארותיכם יועילו לנו מאד.כל
השאלות
שכבר
שאלו

ספוילרים! רק לחברי המועדון!