על
המדף

בשנת תשע"ד החלה סדרת "מרגל להשכרה" להתפרסם בקרב הציבור, כשגרף המכירות שלה מזנק בהתמדה כלפי מעלה, מספר לספר.

מדובר בסדרה חדשנית מסוגה בציבור, המשלבת מתח, שנינות, אקשן והרבה הרבה תחקיר וידע. אין זריית חול בעיני הציבור. כל המידע מאומת, נכתב אחרי מחקר מעמיק בכל תחום ומביא רף חדש של איכות כתיבה לציבור הקוראים החרדים.

הסדרה מגדירה מחדש את המושג "מתח" בדמות ציפורניים כסוסות, עיניים מרותקות וחוסר יכולת כרונית לעזוב את הספר. הידיים רועדות מחרדה. הלב מפרפר מאימה. כל דקת קריאה שווה למרוץ מכוניות מטורף, שאי אפשר לדעת מה יהיה בסופו.

אז מה יש בסדרה שמאות אלפי קוראים כבר התמכרו לה? בארץ ובעולם כולו?

בלב הסדרה, עומד הסוכן אייל גלבוע. שיכולותיו (האגדיות? תכף נידרש לזה) מרתקות אליו מאות אלפי עיניים סקרניות ודרוכות עד אימה. לא רק של הקוראים, אלא גם של ראשי זרועות הביטחון בארץ ובחו"ל, שמבקשים את עזרתו כשהם נזקקים נואשות למישהו שיבצע עבורם משימות קצה מסוכנות.

הוא תמיד נענה. או מפני שהוא נסחט, או מפני שהוא אוהב את אחיו ואת הארץ, וכדבריו "יש לי הפרעת נאמנות למדינה חמורה ביותר". כשהוא נקרא אל הדגל, הוא הולך בדרך משלו עד הסוף. לאו דווקא בדרך בה מצפים ממנו שילך. מפני שהוא לא מוכן לוותר ולא מכיר את המושג "נסיגה". הוא מלהטט בין מוסר ואסור, אפשרי וצודק, ולא מרפה עד שהוא מבצע את המשימה.

אחרי מאות מיילים וטלפונים, נכתב "בשולי הדברים" בספר החמישי (שתול) המבקש ומבהיר, כי המעשים שהוא מבצע נכללים בסל האימונים של לוחמי יחידות עילית, ונכון שהוא אחד הטובים אבל בהחלט לא נדיר.

מחוץ לגיבור הראשי, יש מארג שלם של משפחה וידידים, שחלקם מסייעים לו וחלקם מתנגדים למעשיו. המשימות המסוכנות, המתח עוצר הנשימה, הטוויסטים המדהימים במהלך כל ספר, גורמים לקורא לא להצליח לעזוב את הספר, על אף שהוא בן שש מאות עמודים ואף יותר. ולצפות לספר הבא בדריכות, ויעידו על כך אלפי מיילים שנחתו בתיבת המייל _________  המספרים על ציפייה דרוכה לספר הבא.

מסתבר שלא יהיה קל להיפרד מאייל. אז בינתיים הוא נשאר אתנו. 

אודות
הסדרה

שמעתם
מה אמרו?

01

מה הקטע של הסידרה?

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית לפרומי בלוף קינץ תתיח לרעח. לת צשחמי צש בליא, מנסוטו צמלח לביקו ננבי, צמוקו בלוקריה.

כל
השאלות
שכבר
שאלו

ספוילרים! רק לחברי המועדון!